CeraVe Hydraterende Schuimende Reinigingsolie Pompfles 473ml

van CeraVe
CeraVe Hydraterende Schuimende Reinigingsolie Pompfles 473ml
Klantenbonus
0,03  €
16,46
-20%
Voordeel
13,15 
(
2,78 
/100 ml
)
+
Op voorraad!
gratis levering Bij aankoop van minstens 4 producten

Bestel nu, betaal later met Klarna. (vanaf € 59 aankoop)


Beschrijving

Reinigt, hydrateert en kalmeert zonder de huidbarrière te verstoren.

Zie volledige beschrijving

Eigenschappen:
Onze gezichtsreinigers zijn geformuleerd om overtollig talg, olie, vervuiling, zonnecrème en make-up te verwijderen. Het is belangrijk om een formule te kiezen die voldoet aan de noden van specifieke huidtypes, zonder de huidbarrière te verstoren. Voor de droge huid werd een reinigingsolie ontwikkeld die de huid hydrateert en tegelijk een aangenaam verfrissend gevoel geeft.
CeraVe Hydraterende Schuimende Reinigingsolie, ontwikkeld in samenwerking met dermatologen, is een unieke formule op basis van een schuimende olie die de huid zachtjes reinigt, hydrateert en kalmeert zonder de huidbarrière te verstoren.
Deze formule combineert twee herstellende oliën om het natuurlijke vochtgehalte van de huid te helpen aanvullen en drie essentiële ceramiden (ceramide 1, 3, 6- II) om de huidbarrière te helpen herstellen.
Deze CeraVe reiniging is geschikt voor de normale tot zeer droge huid, een gevoelige babyhuid en huid met neiging tot atopie.

Schuimende olie textuur:
Aangebracht als een olie, verandert in een luchtig schuim wanneer het op de huid wordt aangebracht.

Huidverbeterende oliën:
Voedt de huid met squalaanolie en triglyceride om de vochtbalans van de huid op peil te houden.

Voordelen:
- Zachte oppervlakteactieve stoffen op basis van aminozuren: Reinigt zacht, maar effectief overtollig talg, olie en make-up met optimale pH-waarde zonder de huid uit te drogen
- Squalaanolie en triglyceriden: Huidverbeterende oliën helpen de huid te verzorgen
- Ceramiden: Helpen de natuurlijke huidbarrière te herstellen en gezond te houden
- MVE-technologie: Dit gepatenteerde afgiftesysteem geeft hydraterende bestanddelen af tot 24 uur, laag per laag
- Geschikt voor volwassenen, baby’s en huid met neiging tot atopie
- Zonder parfum, niet-comedogeen, pH-neutraal, hypoallergeen
- Ontwikkeld in samenwerking met dermatologen
- 94% van de gebruikers* geeft aan dat deze reiniger geen vettige laag achterlaat
- 78% van de gebruikers* geeft aan dat deze reiniger geen trekkerig gevoel nalaat
*Zelfevaluatie, 55 personen

Indicaties:
- Voor gezicht en lichaam
- Voor de normale tot zeer droge huid
- Voor de gevoelige babyhuid
- Voor atopiegevoelige huid

Samenstelling:
Aqua/ water, glycerin, PEG-200 hydrogenated glyceryl palmate, coco-betaine, disodium cocoyl glutamate, PEG-120 methyl glucose dioleate, polysorbate 20, PEG-7 glyceryl cocoate, PEG-150 pentaerythrityl tetrastearate, PPG-5-ceteth-20, PEG-6 caprylic/ capric glycerides, squalane, ceramidenp, ceramide ap, ceramide eop, carbomer, triethyl citrate, sodium chloride, sodium hydroxide, sodium cocoyl glutamate, sodium lauroyl lactylate, sodium hyaluronate, cholesterol, citric acid, capryloyl glycine, hydroxyacetophenone, caprylyl glycol, caprylic/ capric triglyceride, trisodium ethylenediamine disuccinate, phytosphingosine, xanthan gum, benzoic acid
Code F.I.L.: C273796/ 1

Gebruiksaanwijzing:
Masseer de reiniger in op een vochtige huid. Spoel af.

Voorzorgsmaatregelen:
Vermijd contact met de ogen.
Bij contact met de ogen: spoel grondig met water.

Inhoud:
Pompfles 473 ml

Kenmerken:
Merk CeraVe
Categorie Doucheoliën
Reviews 4.7/5 (35 reviews)

Tekst verminderen


Reviews

(35 reviews)

Gemiddelde score

4,7 / 5

Alle beoordelingen zijn afkomstig van gecertificeerde kopers, verzameld via eKomi.

Filteren op:

74.3%
22.9%
2.9%
0%
0%

Sorteren op:

Meest recent eerst
  • Les plus récents d'abord
  • Oudste eerst
  • Hoogste cijfer eerst
  • Laagste cijfer eerst
  • Nuttigste eerst
Alle talen
  • Alle talen
  • Frans
  • Nederlands
Anne-Marie >65 jaar
Ben er nog niet mee gestart maar volgens de reviews zal dat wel goed zijn
Nuttige review? 0 0
Pieter 36-45 jaar
ideaal voor gevoelige huid. Geen allergische reacties.
Nuttige review? 0 0
Brigit 46-55 jaar
Heel erg prettig voor de gevoelige eczeem huid. Word goed verdragen. Handig pompje. Jammer dat er geen navullingen zijn.
Nuttige review? 0 0
Leen 36-45 jaar
Aangename wasolie die een film op je huid legt en zo beschermend werkt
Nuttige review? 0 0
Mieke 46-55 jaar
Heb deze altijd in voorraad, supergrote fles met een mooie korting? Een hele goeie gezichtsreiniger met zachte ingrediënten. Je doet er ook superlang mee. Geen nadelen enkel maar voordelen.
Nuttige review? 0 0