Louis Widmer Extrait Liposomal Zonder Parfum Flacon 30ml

van Louis Widmer
Louis Widmer Extrait Liposomal Zonder Parfum Flacon 30ml
Klantenbonus
0,07  €
43,90
-20%
Voordeel
34,99 
(
11,66 
/10 ml
)
+
Op voorraad!
Newpharma klantenbeoordeling: 4,7/5

Bestel nu, betaal later met Klarna. (vanaf € 59 aankoop)


Beschrijving

Verbetert de huidstructuur, werkt diep in de huid en hydrateert.

Zie volledige beschrijving

Eigenschappen:
Intensief antirimpelserum die verbetert de huidstructuur, werkt diep in de huid en hydrateert.
Zonder parfum
pH 6,5

Liposomen zijn kapsels die als transportmiddel dienen om de actieve stoffen in de huid te brengen. Hun uiterst kleine vorm (30-50 nm) laat hen toe zeer snel tot in de diepste laag van de epidermis door te dringen.
Matrixyl 3000 werkt intensief tegen rimpels, bevordert de huid om de eigen hydratatie te regelen en verhoogt de elasticiteit van de huid. De huidstructuur wordt steviger en neemt toe in volume. Onregelmatigheden en rimpels worden van binnenuit opgevuld en worden zo zichtbaar fijner.
Het hyaluronzuur is een zeer doeltreffende bevochtiger die een zeer grote vocht weerhoudende capaciteit ontwikkelt in de hoornlaag.
De biostimulatoren voorzien het huidweefsel opnieuw van die stoffen die progressief verloren zijn gegaan door de onvoldoende perifere doorbloeding. De liposomen compenseren dit verlies op een zeer doeltreffende wijze. De huid ziet er jonger en frisser uit. De ‘feeling’ van het huidoppervlak is verbazingwekkend: reeds na enkele dagen is het oppervlak van de hoornlaag veel soepeler en elastischer.

Indicaties:
Gezicht en hals
Tegen de rimpels
Voor alle huidtypes

Samenstelling:
Aqua, glycerin, phenoxyethanol, butylene glycol, lecithin, acrylates/C10-30 alkyl acrylate crosspolymer, collagen amino acids, ethylhexylglycerin, sodium hyaluronate, sodium hydroxide, carbomer, coco-glucoside, palmitoyl oligopeptide, palmitoyl tetrapeptide-7

Actieve samenstelling:
Gestandaardiseerde biostimulatoren, hyaluronzuur, Matrixyl 3000

Gestandaardiseerde biostimulatoren 2,5%
Hyaluronzuur 0,1%
Matrixyl 3000 3,0%

Gebruiksaanwijzing:
Het Extrait Liposomal wordt één- of tweemaal per dag aangebracht op een grondig gereinigde huid en dit vóór de dag- en nachtcrème.
Gebruik de gel met mate: één lichte druk op het doseringselement is voldoende voor heel het gezicht. Een tweede dosis kan gebruikt worden voor hals en décolleté.

Voorzorgsmaatregelen:
Kan het verzorgend effect van de dag- of de nachtcrème niet vervangen.

Inhoud:
Flacon 30 ml
Kenmerken:
Merk Louis Widmer
Fabrikant
WIDMER LOUIS
Haverheidelaan, 9140 Temse
Categorie Antirimpel, Droge huid, Zonder parfum, Vegan-cosmetica, Gezichtsverzorging, Droge huid, Huidveroudering
Reviews 4.7/5 (348 reviews)

Tekst verminderen


Reviews

(348 reviews)

Gemiddelde score

4,7 / 5

Alle beoordelingen zijn afkomstig van gecertificeerde kopers, verzameld via eKomi.

Filteren op:

72.1%
25.3%
2.3%
0.3%
0%

Sorteren op:

Meest recent eerst
  • Les plus récents d'abord
  • Oudste eerst
  • Hoogste cijfer eerst
  • Laagste cijfer eerst
  • Nuttigste eerst
Alle talen
  • Alle talen
  • Duits
  • Frans
  • Nederlands