Nuxe Prodigieuse Boost Herstellende Nachtolie Balsem Pot 50ml

van Nuxe
Nuxe Prodigieuse Boost Herstellende Nachtolie Balsem Pot 50ml
Klantenbonus
0,35  €
44,50
-19%
Voordeel
35,99 
(
71,98 
/100 ml
)
+
Op voorraad!
Newpharma klantenbeoordeling: 4,7/5

Bestel nu, betaal later met Klarna. (vanaf € 59 aankoop)


Beschrijving

Helpt de huid 's nachts te herstellen van de schadelijke effecten van het dagelijks leven

Zie volledige beschrijving

Eigenschappen:
Deze gezichtsbalsem met een antioxidantencomplex met jasmijnbloemen helpt de huid 's nachts te herstellen van de schadelijke effecten van het dagelijks leven (stress, vermoeidheid, vervuiling, enz.) met respect voor het natuurlijk evenwicht van de huid. De met macadamia-olie verrijkte textuur omhult de huid met een verzachtende soepelheid zonder haar vet te maken. s Ochtends zijn de gelaatstrekken ontspannen en is de teint fris. De huid is versterkt en klaar voor de nieuwe dag.

Indicaties:
- Voor alle huidtypes
- Voor het herstel van de gezichtshuid

Samenstelling:
Aqua/ water, dicaprylyl ether, alcohol denat., glycerin, squalane, dimethicone, Macadamia integrifolia seed oil, hydroxyethyl acrylate/ sodium acryloyldimethyl taurate copolymer, octyldodecanol, parfum/ fragrance, phenoxyethanol, tocopherol, ethylhexylglycerin, acrylates/ C10-30 alkyl acrylate crosspolymer, ribose, sodium gluconate, Opuntia coccinellifera flower extract, butylene glycol, sodium stearoyl glutamate, xanthan gum, polysorbate 60, sorbitan isostearate, pentylene glycol, Jasminum officinale (jasmine) flower extract, faex extract/ yeast extract, sodium hydroxide, biosaccharide gum-1, mica, CI 77491/ iron oxides, Calendula officinalis flower extract, benzyl salicylate, linalool, citronellol, alpha-isomethyl ionone, geraniol

Met plantaardige cafeïne en antioxidant jasmijnextract.
91% ingrediënten van natuurlijke oorsprong

Gebruiksaanwijzing:
Verwarm een grote druppel van de nachtcrème in uw handen en breng deze vervolgens met beide handen plat op het gezicht aan, steeds vanuit het midden naar buiten toe (vermijd de zone rond de ogen). Ga eventueel verder met de hals en het decolleté.

Masseer de crème totdat deze volledig is opgenomen.
Leg ten slotte uw handen zachtjes op beide wangen, vervolgens op het voorhoofd en de kin, en ten slotte in het midden (rond de neus).
Adem de aangename geur van de crème in en geniet van een moment van ontspanning voordat u naar bed gaat.

s Avonds, bij voorkeur na het serum.

Inhoud:
Pot 50 ml
Kenmerken:
Merk Nuxe
Fabrikant
NUXE
BD Paepsem Business Park, 1070 ANDERLECHT
Categorie Vegan-cosmetica, Cruelty Free-cosmetica, Antirimpel
Reviews 4.7/5 (35 reviews)

Tekst verminderen


Reviews

(35 reviews)

Gemiddelde score

4,7 / 5

Alle beoordelingen zijn afkomstig van gecertificeerde kopers, verzameld via eKomi.

Filteren op:

77.1%
20%
0%
2.9%
0%

Sorteren op:

Meest recent eerst
  • Les plus récents d'abord
  • Oudste eerst
  • Hoogste cijfer eerst
  • Laagste cijfer eerst
  • Nuttigste eerst
Alle talen
  • Alle talen
  • Frans
  • Nederlands